Květen 2011


Mtv movie awards 5.6. - reklama kristen and taylor

27. května 2011 v 20:19 svět filmů
Aloha! Blíží se nám důležitá událost ve světě filmů a to předávání cen mtv movie awards. Naši twilight herci drží rekordy v ocenění, např. loni vyhráli všechny kategorie ve kterých byli nominováni.
S každým rokem přichází upoutávky na ceremoniál. Minulý rok byli v upoutávce Taylor a Rob. Letos se tam objevila Kristen a Taylor.

Cosmopolis first look - Rob Pattinson movie

26. května 2011 v 20:25 svět filmů
Aloha! Mám tu pro vás first look do nového filmu Cosmopolis, kde hraje Rob. Převážná část filmu, kde se má ukázat Rob se bude natáčet v limuzíně.
Breaking dawn - official poster

25. května 2011 v 15:16 novinky stmívko

Oficiální plakát k breaking dawn. Co vy na něj? Já myslím, že je krásně jednoduchý a záhadný, ale příště bych doufala v nějaký, kde by byly i osoby.Kristen Stewart - Heathrow airport; London

24. května 2011 v 19:54 Photos
Kristen dorazila do Londýna.... napadlo mě, že přijela za Robem, ale ten natáčí v Torontu nový film Cosmopolis. Kristen má zde v srpnu natáčet Snow white and the huntsman. Škoda, že nepřijela až v červenci, protože to tam jedu já. No nic. BTW: ta žlutá taška patří Robovi.Ian Somerhalder - s&m

24. května 2011 v 19:44 Video
Aloha! U tohle videa mi teče slina a vůbec nevadí že to zpívá Rihanna.

Damon/Katherine - rolling in the deep

22. května 2011 v 20:12 Video
Aloha! Našla jsem skvělé video s Damonem a Katherine, myslím, že i slova sedí jejich příběhu a tuhle píseň mám moc ráda.


On the road poster

17. května 2011 v 10:35 Photos
Nový plakát k filmu On the road, kde hraje Kristen.

Nikki Reed happy 23rd birthday!!!

17. května 2011 v 10:34 Herci
Všechno nejlepší Nikki Reed ( alias Rosalie) k tvým 23. narozeninám. Nikki neměla lehké dětství a dospívání - podlehla vlivu "zkaženějších", spadla do drog, apod. Ale dnes je z ní úžasná herečka a hodně zábavný člověk. Jen tak dál =D


OZNÁMENÍ : where are my pictures?

16. května 2011 v 16:00 about me
Aloha! nevim, co se stalo, ale zmizely mi všechny obrázky, ale v archívu je normálně mám, ale zničehonic se žádný nezobrazuje na blogu. Nebudu všechny vracet, takže buď to opaví nebo mě to fakt mrzí.

The Host - Saorise Ronan as Melanie Stryder

15. května 2011 v 11:08 svět filmů
Aloha! Už začínají přípravy na film Hostitel, jehož knižní předlohu napsala Stephenie Meyre. Napovrch se dostala novinka, že by si hlavní představitelku Melanie Stryder měla zahrát Saorise Ronan, kterou můžete znát z filmu Pevné pouto ( v aj. The Lovely Bones ). Já jsem sice doufala, že by si Melanie mohla zahrát Sophia Bush, ale třeba mě Saorise překvapí.


Robert Pattinson happy 25th b-day!!!

15. května 2011 v 9:53 Herci
Aloha! Nemohla jsem se dostata ke compu a tak opožděně přeju vše nej Robertovi, který 13.5. oslavil své 25. narozeniny. No jo, ten kluk je pořád starší a starší. Ale moje teorie o mužích se dá přironat k dobrému vínu nebo whiskey , čím starší, tím lahodnější.

Jasper & Katherine Pierce fanmade video

12. května 2011 v 20:13 Video
Amazing video!!! Jasperův flashback, ve kterém hraje Mariu Katherine Pierce ( Nina Dobrev ) z vampire diaries. Musím uznat, že se tam hodí jako ulitá.

Ashley Greene Skataland premiere

12. května 2011 v 20:09 Herci
Aloha! Proběhla premiéra filmu Skataland, ve kterém hraje jak Ashley Greene, tak i Shiloh Fernandez, který si zahrál v red riding hood ( červená karkulka ) sexy Petera. Ashley to moc slušelo, vlastně jí to sluší vždycky, díky jejímu citu pro modu. Shiloh byl aspoň nápaditý, když né modní, a vzorem na své košili dal jasně najevo nadšení z jeho již zmiňovaného filmu =D
Ms v hokeji - Česko vs. Američani DNES 16:15!!!

11. května 2011 v 14:24 about me
Dnes to příjde! Zatím jsme všechny zápasy vyhráli ( řekla bych, že celkem s přehledem ). Jenže naše předešlá vítězství se jakoby smažou a pokud dnes nevyhrajem, tak to "zabalíme". Budeme určitě trochu znevýhodnění, protože během předchozích utkání utrpěli naši hráči dost zranění např. roztržená hlava Rachůnka. Každopádně jim budu držet palce a to už dnes v 16:15 na ct4.


ZÁSAHY NA NAŠE HOKEJISTY


Sia - my love -> dancing with stars

11. května 2011 v 13:58 Music
Aloha! V americké taneční soutěži Dancing with stars ( česká verze je Star dance ) zatancovala Chealsea Kane ( hvězda disney channelu ) s Markem Ballasem waltz na píseň my love od zpěvačky Sia. Tato píseň byla též na soundtracku k eclipse, resp. scéna, kdy Edward žádá Bellu o ruku.


Markíza premiéra twilight

6. května 2011 v 14:51 novinky stmívko
Takže 14.5.2011 bude poprvé v televizi stmívání nebo-li po slovensku súmrak. Dokonce jsem viděla ukázku. Aby jste nebyli ošizeni, tak vám ji sem dám. Samozřejmě že mám twilight na dvd, ale vždycky je to skvělý pocit vidět film v tv. Na stmívání jsem se dívala pouze jednou s dabingem a bylo to strašný, ale pokusím se objektivně ( budu se snažit) posoudit i slovenský dabing.


Breaking dawn new still !

6. května 2011 v 14:46 Photos
Mám tu pro vás i zvětšeninu prstenu. Připadá mi trochu jiný než ten v zatmění, ale podle obrázku mají ještě před svatbou, takže by to měl být ten samý.Kristen stewart vs Christina aguilera

6. května 2011 v 14:43 Fashion
Komu více sluší šaty od valentina? Mě se víc líbí Kris, protože má v nich lepší postavu a k tomuto typu látky se hodí světlejší kůže.

Kristen Stewart with Rob's dog Bear!!!

5. května 2011 v 20:11 Herci
Aloha!!! Kristen byla nakupovat a přitom vyvenčila Robova pejska. No jo, když už jsou official pár, tak se Kris musí postarat o společné zvíře, když Rob propaguje water for the elephants.