Duben 2011

Rob - water for the elephants premiere Berlin

28. dubna 2011 v 20:16 svět filmů
Škoda, že jsem tam nebyla!!!! Rob byl na premiéře v Berlíně a je to snad poprvé, co na něm vidím hnědý oblek. Sice někdo ( my flower) může říct, že je to barva exkrementu, ale to opravdu není.natáčení bd st. Thomas

28. dubna 2011 v 18:56 Photos
Aloha!!! Dlouho jsem tu nebyla a ono se dokonce něco i přihodilo. Takže dotáčely se nějaké líbánkové scény. Kris je na nich nechutně hubená a tentokrát nemá bílé, ale zelené plavky + má na sobě bermudy, které měl na sobě Rob, když natáčeli líbánky v listopadu.
Breaking dawn official photos

18. dubna 2011 v 18:10 novinky stmívko


zdroj: http://supercrazy7.blog.cz/

Premiéra Wter for the elephants aneb s kým odcházel rob

18. dubna 2011 v 17:49 svět filmů
Aloha! Včera měl předpremiéru film Water for the elephants ( voda pro slony) ve kterém hraje Rob. Musím říct, že mu to moc slušelo a Reese také vypadala úžasně. No a hádejte s kým opustil Rob premiéru? No přeci jeho girlfriend Kristen. Bohužel fotky s Kristen jsou zatím mizerné, tak vám sem dám krátké video.

Ashley Greene for Glamour

12. dubna 2011 v 18:25 Photos


zdroj: www.breakingdawnmovie.org

The end of filming breaking dawn!!!!

12. dubna 2011 v 18:22 novinky stmívko
Aloha!!! Tak je to tady. Sotva to začalo a hned to zase končí. Natáčení je u konce a herci to zpečetili rozlučkovou party, kde se i slavily narozeniny Kristen Stewart ( Bella). Údajně byla přistihnuta s jointem...... asi bych měla říct, že se mi to nezdá, ale do Kris bych to i řekla.


zdroj: http://robwardandkrisella2.blogspot.com/

Happy b-da Leighton Meester

9. dubna 2011 v 21:35 Herci
Vše nej k 25. narozeninám herečce Leighton Meester, která ztvárnila Blair v gossip girl.HAPPY 21ST BDAY KRISTEN STEWART!!!!

9. dubna 2011 v 21:15 Herci
Dnes slaví své 21. narozeniny Kristen Jaymes Stewart. A nejsou to věruo byčejné narozeniny, protože v Americe jste dosplěí až v tomot věku a tudíž by Kris měla oficiálně dnes pozřít alkohol. Protože je to moje nejoblíbenější herečka, tak dnešní den zasvěcuji hlavně jí.

Kris se nartodila v a vyrůstala v Los Angeles v Kalifornii. Její otec John Stewart je divadelní ředitel a televizní producent. Matka Jules Mann-Stewart je původem z Austrálie a pracuje jako scénáristka i režisérka. Kristen má sourozence Camerona a 2 adoptované bratry Taylora a Dana.
Kde se vzala herečka Kristen Stewart?
Vzhledem k povoláním jejích rodičů není divu, že se Kris dala stejnou cestou. Možná neměla v plánu stát se profesionální herečkou, ale osud tomu zřejmě chtěl a pomohl jí tím v podobě agenta, který Kris viděl hrát v osmi letech ve vánoční hře. Její první role byla nemluvící dívky ve filmu The Thirteenth Year. Ale její první úspěšný film byla panic room ( úkryt), kde si zahrála po boku Jodie Foster. Další role jí padaly jedna za druhou. Většinou se jednalo o nezávislé filmy. Snad pouze jeden byl komereční catch that kid ( chyťte tu holku). Řekla bych, že další její důležitý film byl Speak (mluv), kde potkala svého prvního přítele Michaela Angarana. Chodili spolu úctyhodných 5 let.
Velmi důležitým filmem byl pro ní Into the wild ( útěk do divočniy), který měl velké úspěchy na filmových festivalech. Kris tam měla sice malou roli, ale díky tomuto filmu si jí všimla Catherine Hardwicke a obsadila jí do jejího nejslavnějšího filmu twilight. Od této chvíle už každý znal její jméno, ztratila soukromý a ještě před premiérou tohoto trháku ztratila i svého dlouhodobého přítele Michaela. Co získala na oplátku? Popularitu, více pracovních nabídek, mnoho významných ocenění, cestování po celém světě a " románek" s Robertem Pattinsonem. S každým filmem z této ságy její popularita rostla a stále roste. Tento průlom rozdělil její kariéru na filmy před twilight a po twilight. Filmy po tvoří: The Adventurland, The Runaways, On the road ( + new moon a eclipse). V nynější době má roztočené pokračování twilight ságy - breaking dawn.
Kristen, přeju ti pevné nervy, hodně lásky a stále toč filmy. xoxoNEW BREAKING DAWN PHOTOS!!!!

1. dubna 2011 v 18:02 novinky stmívko
Můj bože!!!! Nové ftoky z breaking dawn...jsou opravdu brutální!!! Jelikož se mi sem nechce dávat štos fotek, tak sem postnu video, kde jsou snad všechny.