Únor 2011

The hillywood show - the vampire diaries parody

27. února 2011 v 8:57 svět filmů
Moje oblíbená skupina, která dělá parodie i na twilight ságu, teď udělala výbornou parodii na the vampire diaries. Mega povedené. Have to see!!!

Beautiful fanmade tyler and mallory

27. února 2011 v 8:56 svět filmů
Fanoušci sestříhali dohromady mallory ( kristen - welcome to the rileys) a tylera ( robert - remember me). Moc se to povedlo.
další:

Oscar today!!!!

27. února 2011 v 8:50 svět filmů
Ano dnes se předávají oscaři. Nidko z twilight by se neměl zůčastnit, i když vloni tam Kris a Tay uváděli horory. Bylo, ale slíbeno nějaké překvapení a zároveň bylo řečeno že by to neměla být žádná fotka ani trailer, takže typuju nějaký pozdrav na obrazovku nebo tam jako překvápko " nečekaně" přijedou. Každopádně bych oscara přála filmu počátek, který byl prostě bomba, všem doporučuji!!!


Robsten interview with tom and friends

27. února 2011 v 8:42 Herci
Tyhle fotky jsem předtím nikdy neviděla.zdroj: twilightish.com

Kris without shoes

27. února 2011 v 8:38 Herci
Kristen občas bolí nohy z podpatků.... já to osobně znám, ale že bych si je sundala i na oscarech, tak to asi ne.

BD swan house stunt

27. února 2011 v 8:36 novinky stmívko
Aloha! Takže se objevují fotky z natáčení bd. Některé jsou kompromitující, takže sem dám jen tu zřejmou s kaskadérem u Belly domu. Řekla bych, že je to scéna před svatbou.


Trable a song of the day 24.2. Lucie - Amerika

24. února 2011 v 19:35 about me
Aloha! Dnes jsem tu jen na skok. V twilight světě se nic moc nového nestalo a ani nemám čas a náladu sem dávat to málo, co jsem našla. Zejtra bude ve škole den na p**u! Mám psát ze 3 předmětů a ze zbývajících 3 se zkouší. Holt střední není jako základka, kde jste vyjednávali, že ten den píšete ještě z něčeho a že to chcete přesunout. Navíc nám změnili učitele na matiku..... ten novej jenom mlčí, pak ukáže 2 příklady na tabuli a řekne nám, aby jsme si počítali dál v učebnici. Chvíli na to píšem písemku...magor!!! No nic, jdu do sebe hodit kafe a pustim se do matiky. Posílám vám písničku od skupiny Lucie, která se rozpadla, ale jejich píseň Amerika žije pořád.

Christina Burke as teenage renesmee

23. února 2011 v 18:58 Herci
Takže se objevila zpráva, že by Christina Burke měla hrát teenage Renesmee, což bude zajímavé vidět postavu Renesmee dospívat.moc se těšim.


Dakota Fanning happy b-day!!!

23. února 2011 v 16:31 Herci
Aloha! Dnes slaví Dakota Fanning 17. narozky. Začala hrát již od pěti let a hrála v docela hodně rolích. Naposledy jste jí mohli vidět v zatmění ( Jane) nebo v the runaways ( cherie currie ). Docela mě ty její narozky vyděsili, protože mi připomínají něco, co se stane letos mě......

Kris a Rob in Vancouvre

22. února 2011 v 15:03 novinky stmívko
Aloha! Kris a Rob už dorazili do Vancouvru na natáčení bd + tu robovu bundu měl na sobě van halen. Buď má Rob jeho nebo si koupil identickou =D
kris
rob

Slavná láska ... Ed Westwick!!!

21. února 2011 v 17:44 about me
Mám novou slavnou lásku jménem Ed Westwick. Ed se proslavil rolí Chucka Basse v seriálu gossip girl, chuck je bohatý, intrikánská a podle mě i sexy člen manhattanské elity. Ed ve skutečnosti působí velmi mile a skromně. A jak jsem včera psala, tak zbožňuju jeho hlas.
ed

BD new photo.... cottage

21. února 2011 v 17:38 novinky stmívko
Nové záběry z chaloupky edwarda a belly. Opravdu to musím nazvat chaloupkou... připadá mi to jako domek Krakonoše. Já pomýšlím nad jinými byty...v rámci čr to je byt v Pařížské ulici v Praze a dále to je Londýn a New York.

cottage

Happy 24th birthday Ashley Greene!

21. února 2011 v 17:34 Herci
Aloha! Dnes je Ashley 24 let... včera to už oslavila v las vegas / oslava v menším kruhu =D/. Nakonec jsem zjistila, že od Joa ( její přítel) dostala zlatý náramek....ups, mě se teda moc nelíbí, zlato není můj kov.

ashley
ashley

Ashley Greene 24. narozky v Las Vegas

20. února 2011 v 19:10 Herci
Ashley o víkendu oslavila své 24. narozeniny v Las Vegas se svým přítele Joem Jonasem.Ten dort je kouzelný, i když si nemyslím, že ho bude jíst.... Nicméně zbožňuju její šaty od BCBGMAXAZRIA.
ash

Gossip girl - chuck and blair video

20. února 2011 v 19:00 about me
Když jsem byla nemocná, tak jsem dost koukala na gossip girl a tak vám sem postnu krátké video, které se týká chucka a blair, kterým osobně fandím. Chucka hraje Ed Westwick... zbožňuju jeho hlas + ta písnička, co tam hraje se jmenuje with me od sum 41 / amazing song/
xoxo


Nikki s " vlkem"

20. února 2011 v 18:53 Herci
nikki

Rob a Kris LA

19. února 2011 v 17:32 Herci
Ahojky! Kris byla vyfocena v LA s dlahou, homeless baťohem a záhadným prstýnkem na levé ruce. Sámo, že byly hned spekulace, jaký je to prstýnek, ale kdo se dobře podívá, tak uvidí, že ho má na prostředníčku.
Rob je na konferenci kvůli filmu Water for elephants. Docela náhoda...oba...v tu samou dobu v LA... =D
kris
kris
rob