Listopad 2010

Nejlépe placené herečky Hollywoodu!

23. listopadu 2010 v 18:49 Herci
Dnes tu máme ještě jedno ocenění a to pro Kris, která se umístila na 10. místě nejlépe placených hereček Hollywoodu s honorářem 12 milionů dollarů. Na prvním místě se umístila Sandra Bullock - 56 milionů dollarů. Gratulujeme

kris into the wild

Asi zabiju Toma Feltona =D!

23. listopadu 2010 v 18:43 Herci
Jak mi to Tom mohl udělat? Zrovna toho mám z HP ráda a on mi hodí klacek pod nohy!!! Zveřejnil na svůj twitter něco, co mě dostalo do varu ( a né v dobrém slova smyslu)!
Překlad:
Všichni diskutují, kdo je ze ságy hp největší žhavý objekt! Robert Pattinson nemá na Dobbyho!
Mám na mysli, ty špičaté uši a velké oči, po kterých všechny holky tajou

Ještě k tomu patří toto photo.
rob
dobby

Picture of the day +song

23. listopadu 2010 v 18:35 about me
Aloha! Asi včera jsem se dozvěděla, že tuhle neděli je už advent!!!! Docela mě straší představa, že asi pro 3/4 lidí ještě nemám dárek! Taky jsem ztratila iluzi o tom, že se bude dít něco jako, že se týden před Vánocema ve škole dělají ty věci typu na ájině se zpívají anglický koledy apod. Taky pokud někdo znáte recept na perníčky, které se upečou a jsou aspoň do týdne měkký, tak mi ho pls napište, páč náš recept je hrozný. Upečeme perníčky a když máte dobrý chrup, tak se s nima popasujete na silvestra.
Posílám Photot of the day + písničku O'children z HP7 ( speciálně for my flower a peťuli)
kris photo shootTeen Vogue's list of the 50 best-dressed celebrities 2010

23. listopadu 2010 v 18:18 novinky stmívko
Ahojky! Nesu vám noviny poslouchejte =D Teen Vogue ( prestižní modní zahraniční časopis) vytvořil seznam padesáti nejlépe oblíkaných celebrit. Na 7. místě se umístila naše Kristen!!! My flower mi říkala, že se ještě umístila Emma Watson. Bohužel jména ostatních neznám. V článku najdete pár kousků, které se mi na Kris v tomhle roce dost líbily. enjoy

Kris mtv 2010
Kris eclipse in rome
Kris in NY
kris wtfr premiere

kris scream awards

Robert Pattinson Tv week photoshoot

22. listopadu 2010 v 15:56 Herci
Můj oblíbený Robert. Říkejte si klidně, že se vám nelíbí, ale podle mě není úplně nejhezčí, ale znáte to..je v něm něco, co vás nutí ..... ( však víte)

rob 1
Rob 2
rob 3

Eclipse dvd info!

22. listopadu 2010 v 15:41 novinky stmívko
Ahojda! Blíží se vydání eclipse dvd a to 4. prosince. Konečně nějaká akce po dlouhý době! No a začaly proudit videa týkající se dvd. Postnu vám sem zajímavý video o speciálních efektech s vlkama ( Tay tam má neopren=D) + odkazy na tv spoty a videa s rozšířenými scénami ( špatná kvalita)
eclipse dvd preview
eclipse dvd preview

Harry Potter a relikvie smrti část 1.

20. listopadu 2010 v 14:24 svět filmů
Ahojky! Včera jsem jela s my flower do Prahy na Harryho Pottera. Film mě absolutně dostal. Fleur tam měla úžasný šaty, scéna 7 Potterů byla úžasná, ale byla jsem lehce otřesena, když zabili pošuka a Hedviku. Hrozně mě rozesmál Ron na ministerstvu a ještě ve scéně s Harrym ve stanu u ohně. Při hadích útocích se mi zastavilo srdce! Hermionino mučení bylo taky brutální, ale nejvíc jsem asi oplakala Dobyho. Film byl úžasný a všem ho doporučuji!
lístek z kina

Robův skok fanmade

17. listopadu 2010 v 19:22 Herci
Jistě si pamatujete na fotku Roba, jak skáče do vodu... Fanouškům se to tak líbilo, že ho přidělali do různých filmů apod. To musíte vidět!!!

zdroj: http://www.spunk-ransom.com/

rob avatar
rob inception
rob i-pod

rob and jacob
rob in the air

Nové fotky bd

17. listopadu 2010 v 19:13 novinky stmívko
Ahojda! Na net pronikly opět nové fotky z natáčení BD v Paraty ( a to bylo keců, jak to bude kontrolované). Také se objevily i videa od někoho z personálu přímo z natáčení, ale ty sem dávat nebudu... Když budete pozorní, tak je na fotkách vidět, že jsou na dece šachy, což má souvislost s obalem knížky breaking dawn a možná i s Jacobovou narážkou na svatbě. Také je tam fotka Kris v teplákách a černé podprsence..mrcha jedna, takový břicho bych taky chtěla mít. enjoy
Robsten in bikini
robsten šachy

robsten on the beach
kris břicho


robsten on the beachzdroj: http://www.spunk-ransom.com/
          http://robertpattinsonnews-uk.blogspot.com/

Harry Potter 7 NYC půlnoční premiera

15. listopadu 2010 v 20:43 svět filmů
Z článku předešlého se objasnilo proč musím být o půlnoci vzhůru. Jednak miluju atmosféru premiér a taky chci být loajální ke svým Potter kamarádkám, který to prožívaj ( my flower =D). Takže vás zvu na dnešní půlnoční premiéru HP 7 do New Yorku ( samozřejmě u nich půlnoc nebude). Takže skočte na odkaz a koukejte s náma.


HP

Kristen v japonským bravo girl

15. listopadu 2010 v 20:37 Herci
Ahojky! Už jenom přežít zítřek a je tu zasloužené volno. Zjistila jsem, že nemám čas spát, protože ty nejzajímavější věci se dějí v noci ;) Né vážně, dneska se musim vzbudit někdy před půlnocí ( nebo nepůjdu spát do půlnoci), zítra jdu na oslavu do vinařství, takže to taky neulehnu do postele s večerníčkem a v pátek mojí postel nespatřím, páč budu spát v cizí a bůh ví, jestli se tam dostanu.

Ale dost o mém spacím režimu a hleďte na fotku Kristen na obálce bravo girl, což je časopis, který jsem si asi kupovala ve třinácti.
kris on bravo girl

Peter Facinelli peče pro charitu

14. listopadu 2010 v 19:01 Herci
Dobrej večír! Po dlouhé době tu máme i něco bohulibého. Peter Facinelli ( Carlisle Cullen) se zůčastnil akce, kde celebrity pečou nějaké dobrůtky, ty jsou k mání nám neslavným smrtelníkům a výtěžek půjde na děti s rakovinou. Je hezké vidět, že některé celebrity umí zužitkovat svou moc k dobrým účelům.
peter for charity

Odlet z Brazílie

14. listopadu 2010 v 13:31 novinky stmívko
Ahojda! Kris a Rob včera opustili Brazílii a na letišti je odchytly 2 fanynky, přičemž jedna z nich je dost vyvinutá. Ještě sem dám jednu fotku z Paraty, jak Rob skáče do vody ( musela jsem se smát =D)
Robsten with fans
Rob is jumping

Photos and music for good night!

13. listopadu 2010 v 23:38 about me
Pro ty kdo jdou spát nebo už spí posílám fotku z nedávné parodie the hillywood show v porovnání s originál herci. A také posílám píseň ze skvělého filmu Počátek, který jsem si včera znovu musela pustit, opravdu se povedl a vřele ho všem doporučuji, ona hudba je ze závěrečné části, jmenuje se Time a složil ji Hans Zimmer ( složil hudbu i k Pearl Harbor ).
Robsten shoot
hilly and jacob

Twilight fanmade

13. listopadu 2010 v 23:20 novinky stmívko
Úžasné kresby tužkou od twilight fanynky. Tomu se říká talent, well done!
bd pencil drawing
cullen pencil drawing

Nové fotky Robsten v plavkách

13. listopadu 2010 v 23:11 novinky stmívko
Ahojda! Včera jsem psala dlouhý člíánek about me, ale naneštěstí se mi to celý smázlo, takže nwm jestli to napíšu znovu.
Teď k bd, ve čtvrtek se definitivně dotočilo vše na ostrově Esmé. Ale na net proniklo několik nových fotek. Nejkurioznější jsou podle mě ty v plavkách ( nwm na co plavky, to asi kvůli přístupnosti ;).

The hillywood show parody eclipse

12. listopadu 2010 v 16:24 svět filmů
Ahojky! Někdy v říjnu jsem tu psala o tom, že se chystá best parody ever a je tu. Moc se povedla, jsem úplně fascinována tím, kde sehnali kostýmy. Prostě the hillywood show. Enjoy

Kristen photoshoot from show Jay Leno

10. listopadu 2010 v 17:41 Herci
Máme tady fotku z photoshootu ze show Jay Leno, kde je Kris ještě na blondo-zrzavo.


Záhada kaskadérů objasněna

10. listopadu 2010 v 17:36 novinky stmívko
Už se smráká..... a v tuto chvíli se ještě točí nebo dotáčí scéna u vodopádu Taquari. A dle informací mi byla objasněna záhada s kaskadéry. Ti budou skákat z vodopádu, ale líbací scéna ve vodě bude od pravé Kristen a Roba.

zdroj:http://fallenblog.blog.cz/