Říjen 2010

Happy Halloween

31. října 2010 v 17:05 about me
Ahojky! Takže užijte si dnešní večer a nenaštvěte nějakého mrtvého. To vám přeje vaše blogérka =D

Kristen podle mtv by mohla být zombie

31. října 2010 v 9:47 Herci
Asi už neví o čem na halloween psát. Takže mtv udělalo seznam 6. lidí, co by mohli být zombie. Kristen se umístila na 5. místě z 6., takže to není tak strašný.


KVŮLI VLASTNÍMU PŘEKLADU: KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM! ( VŠICHNI VÍME, CO SE JINAK STANE ;)

ČLÁNEK ( ve stručnosti):
Zombie kvalita: postrádá komunikační dovednosti a opakovaně používá stejnou tvář k vyjádření různých emocí. Smutná? Kouše se do rtu. Zamyšlená? Kouše se do rtu. Zaujatá? Kouše se do rtu. Je možné, že Kristen je ret-kousající robot?
Pravděpodobnost přežití v zombie apokalypse: Vysoká. Během zběsilých závodů K úniku útočících zmobie, by se Kristen pravděpodobně dostalo ochrany davem "Twilight" fanoušků.
Zombie bunosové body: bledost.

Kdyby vás to zajímalo, tak největšího zombieho vyhrál Brad Garrett. Jinak za Kristen na 4. místě byla Taylor Momsen, která zpívá v kapele The pretty reckless a hodim vám sem odkaz na jednu super písničku ( když si to přeložíte, tak ono se to hodí na horror téma ;)

Twilight cast halloween photos

31. října 2010 v 9:15 Herci
Ahojky! Pro ty kdo se vzbudili a byli lehce dezorientovaní, tak vám připomínám, že se změnil čas. Fakt jsem na to zapomněla ( měla jsem fakt divnej pocit), ale pak jsem přeřídila hodiny a vše bylo ok =D Už je to rok, co se propagoval new moon a na mtv vyšel speciál, kde se pustil klip z filmu a nikki s kellanem procházeli strašidelným domem ( no jo memories). Každopádně v americe se dnes slaví halloween. Tak vám sem postnu pár obrázků, jak v minulých letech slavili halloween naši drazí herci. ( ta robova fotka je fanmade, jen aby bylo jasno ;)

kris
kristen je 2. zleva   
rob
                                          

BD těšení

30. října 2010 v 17:32 svět filmů
Nějak mě popadlo těšení. Tak sem postnu nějaký fanmade.


Holiday experience

30. října 2010 v 17:27 about me
Ahojky mí drazí!
Takže asi naposled jsem se hlásila před písemkou z matiky... Tu jsem nějak nasmolila, nwm jak a ani to nechci vědět.

Jinak prázdky! Musela jsem absolvovat návštěvu u zubařky, což znamenalo táhnout se pomalou veřejnou dopravou! Pak jsem obhlídla jak vypadá náš bazén, krom skříněk se nic nezměnilo.
Ve čtvrtek jsem vyrazila nach Deutschland. Přivezla jsem si výborné olivy ( aspoň půlka skončila už při zpáteční cestě v mém žaludku). A ten samý den jsem se šla podívat s kámoškou a jejím boyfriendem na spolužáky do tanečních. Zjistila jsem, že na tom za rok nebudu o moc líp. Někteří váleli a někteří si pro sebe ještě počítali ( můj případ). Nic jsem nenatancovala, ale za to jsem s kámoškou spořádala vodku s džusem a 1 cigárko ( děleno třemi lidmi, takže skoro nic).
Jinak od pátku se přemlouvám k učení a dneska jsem si šla zastřílet ze vzduchovky ( dala jsem jednu 10).

Určo padlo moře hlášek, ale známe to všichni..PAMĚŤ.
HLÁŠKY z tanečních: koukáme na jednoho kluka, jak tančí se svou matkou.
Péťa:" Já myslela, že mu vylítne." Mé oko nápadně zamířilo do jistých pasáží.
Péťa :" Ne tamto, já mluvila o jeho matce."

Já: " Hele tuhle písničku znám, jak se jmenuje."
Péťa:" Mandy." A já se kouknu přes rameno.
Já:" Kde?"      

Zatím vše. pa

PS: jestli se tu stavíš Péťo, tak mi napiš třeba do komentů, kdy mi zítra dodáš sešit z bižule. díkes

stmívko dýně

29. října 2010 v 18:37 novinky stmívko
Neuvěřitelné!!! Fanoušci si dali tu práci a vyryli do dýní na Halloween kopii plakátu ke stmívku. Kdo mě zná, tak ví, že já bych radši z tý dýně udělala džem než se dělat s tou titěrnou prací.


Stardance IV.

29. října 2010 v 15:58 about me
Pro toho kdo miluje tanec i pro toho kdo ho miluje a neumí tancovat ( můj případ) =D začíná další stardance, už tuto sobotu 30.10. Můžeme vidět tanocvat např. Jitku Čvančarovou, Veroniku Žilkovou, Anetu Langerovou ( na tu jsem hodně zvědavá), Sašu Rašilova apod.


Cullenovic domek

29. října 2010 v 10:04 novinky stmívko
Je to zpráva stará asi 3 dny, ale nebyla jsem tu, tak vás musim informovat zpětně. Začal se stavět Cullenovic dům i domek Belly. Postnu vám sem ten Cullenovic.


Robert headmaster holiday

29. října 2010 v 9:59 Herci
Konečně nějaké video z Batoun Rouge ( tam se brzo začne natáčet bd). Skoro jsem se zadusila houskou, když tam Robert přišel.

HLÁŠKA: " Are you human?"
       Rob  " Maybe halfway."


Fotka Kristen by David Slade ( režisér zatmění)

29. října 2010 v 9:54 Herci
Tahle fotka je úža. Moc se mi líbí použití sépie a celá konstelace.


LA Times Outtakes of Kristen Stewart

29. října 2010 v 9:49 Herci
Ahojky! Sorry, že jsem se neozvala, ale nějak ztrácím pojem o čase...třeba včera jsem si myslela, že už je sobota, nevermind. Možná dneska nebo zítra napíšu about me.

Tady je fotka Kristen z LA times. Má tam krásný zelený očiska. ( původně jsem někde viděla lepší kvalitu, kde ty oči skoro svítily, ale nějak jsem ji ztratila)


veselý i smutný život

25. října 2010 v 14:53 about me
Ahojky! Jsem úplně vycucnutá! O víkendu jsem byla u sestry, aby mi její přítel vysvětlil matiku a informatiku ( je IT expert). Výsledek? Umím hovno, ale mám novou košili, pásek a čelenku =D Zítra píšu z tý matiky, takže mám suma sumárum asi 15 hodin, dají se naučit 2 měsíce za 15 hodin? Pochybuji. No můžu se pokusit.

Teď něco veselého. My flower dneska zaperlila. Potkáme takhle slepého pána u jídelny a on se nás zeptá na cestu do města.
My flower: " jděte doleva, pak doprava až ke kruháku."
Petra: " Já vás tam dovedu."
Tak Petra šla s pánem a my domů.
Já:" To je snad poprvý, co jsem potkala slepýho."
My flower:" On byl slepej?"
Načež jsem málem omdlela smíchem. My flower se začala čertit, že si z ní dělám srandu. A dodala tomu korunu.
My flower: " tak jsem tu hůl neviděla, tak jsem slepá no."
Zlato bez tebe by byl svět černobílý a nezlob se už.

No nic ..postnu vám sem hudbu dne od skupiny Kosheen, píseň overkill. A jdu si dát životabudič. pa

Calvin klein boží reklama!!!!

25. října 2010 v 14:39 Herci
Ahojky! Mám tady boží reklamu na pánské spodní prádlo v které je i Kellan Lutz ( emmet). Zrovna teď mi teče slina! můžete si typnout, co říkají při pípnutí ;) vrrrrrAshley and Joe Jonas

21. října 2010 v 16:57 Herci
Nevím to určo, ale Ashley Greene ( Alice Cullen) pravděpodobně chodí s Joem z kapely The Jonas brothers ( není možný abyste je neznali). Každopádně spolu tráví spoustu času a teď se objevilo foto, kde se líbají. Napadá mě hláška z mého oblébeného českého filmu Pelíšky : "Líbali se líbali a jak dlouho děsně dlouho". Anyway je to jejich soukromá věc.


The Simpsons with Edmund

21. října 2010 v 16:51 novinky stmívko
Ahojda! Simpsonovi budou mít hororové vydání, jak je zvykem kolem Halloweenu a to na stanici fox 7.11. ( možná to bude u nás na prima cool). Oproti minulým nás ale bude zajímat v tom, že jednou z postav bude Edmund. Jiste tušíte na co to má být parodie. Akorát jsem nějak nepobrala proč ho namluvil Daniel Radcliffe ( Harry Potter) a ne Robert. Nevermind


Video ze scream awards

20. října 2010 v 14:37 Herci
Jak jsem již psala o vítězstvích twilight ságy, tak se objevilo i video za nejlepší fantasy movie. Tentokrát Kristen předala mikrofon Jacksnovi, který měl klasicikou děkovačku jako že fanoušci jsou ti,co film dělají čím je a že vděčí hlavně jim....atd.


Eclipse behind the scene

20. října 2010 v 14:30 novinky stmívko
Ahojky! Blíží se vydání eclipse dvd, které by mělo vyjít 4.12. na Blu-ray, ale v aj. K nám dorazí o dost později. Ale k věci, objevily se 3 videa z dvdčka. V prvním se mluví o Bellině volbě, v druhém o Cullenovic rodince a třetí je věnováno Taylorovi. Mě osobně se líbilo, jak se Jacksone učil jezdit na koni =D
Kristen afterparty WTTR

19. října 2010 v 21:18 Herci
Takže dnes poslední fotka Kristen . Nevím jak to dělá, že vždycky na afterparty vypadá tak.....no udělejte si obrázek sami. Například ty brýle..?!!!!


Elle party

19. října 2010 v 21:14 Herci
Proběhla akce ELLE's 17th Annual Women In Hollywood na které se objevila Anna Kendrick (Jessica) a Melissa Rosenberg ( scénaristka stmívka). Dle mého kritického oka: Melissa dobrý, Anna špatný